Watts napisał(a):

Oby Makuszewski albo Kupisz
|
Wszystko wskazuje na Kupisza bo to z nim pracował Probierz. Makuszewski wypłynął dopiero po jego odejściu.
riv napisał(a):

|
Ale na Kupisza 0,5 mln euro jednak mamy to i na Dwaliszwiliego, który NAPRAWDĘ mógłby być wzmocnieniem można coś wyskrobać. Poza tym tradycyjnie napiszę o Wszołku i Teodorczyku.
|
No nie wiem, czy możemy, budżet nie jest z gumy jednak

Jak mamy dajmy na to 500k do wydania i wydadzą je na Kupisza to nawet jakby Dwali kosztował 300 to nic z tego. Właśnie dlatego piszę, że przekonamy się po zakończeniu okienka ile pieniędzy było na odstępne i czy dobrze je wykorzystano.