Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13830
Stary 26.05.2012, 13:39
Watts napisał(a):Wyświetl post
Oby Makuszewski albo Kupisz
Wszystko wskazuje na Kupisza bo to z nim pracował Probierz. Makuszewski wypłynął dopiero po jego odejściu.

riv napisał(a):Wyświetl post
Ale na Kupisza 0,5 mln euro jednak mamy to i na Dwaliszwiliego, który NAPRAWDĘ mógłby być wzmocnieniem można coś wyskrobać. Poza tym tradycyjnie napiszę o Wszołku i Teodorczyku.
No nie wiem, czy możemy, budżet nie jest z gumy jednak Jak mamy dajmy na to 500k do wydania i wydadzą je na Kupisza to nawet jakby Dwali kosztował 300 to nic z tego. Właśnie dlatego piszę, że przekonamy się po zakończeniu okienka ile pieniędzy było na odstępne i czy dobrze je wykorzystano.
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.05.2012 o godz. 13:42.
..
Odpowiedz cytując