Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13828
Stary 26.05.2012, 13:08
tofik napisał(a):Wyświetl post
W sumie jak ma 0 na transfery to każda cena jest zaporowa Wiadomo, pewność będziemy mieli pod koniec okienka ile było na odstępne ale coś czuję, że za wiele tej kasy nie ma.
Ale na Kupisza 0,5 mln euro jednak mamy to i na Dwaliszwiliego, który NAPRAWDĘ mógłby być wzmocnieniem można coś wyskrobać. Poza tym tradycyjnie napiszę o Wszołku i Teodorczyku.

Odpowiedz cytując