tofik napisał(a):

W sumie jak ma 0 na transfery to każda cena jest zaporowa Wiadomo, pewność będziemy mieli pod koniec okienka ile było na odstępne ale coś czuję, że za wiele tej kasy nie ma.
|
Ale na Kupisza 0,5 mln euro jednak mamy to i na Dwaliszwiliego, który NAPRAWDĘ mógłby być wzmocnieniem można coś wyskrobać. Poza tym tradycyjnie napiszę o Wszołku i Teodorczyku.