Ogryzek napisał(a):

Owszem. Jedyny plus jest taki że teraz cena wykupu jest bardziej w naszym zasięgu finansowym 400 tysięcy euro a nie 1,6 mln euro.
Problem jest tylko czy ten Honduranin zbliży się w ilości strzelonych bramek w sezonie do Bitona żeby móc myśleć o wykupie.
|
Za rok może to być to kwota zupełnie abstrakcyjna dla Wisły. Chyba, że wypali i będzie do bezpośredniej odsprzedaży.
Taki jednoroczniak raczej, jak go oczywiście podpiszą. Normalka u nas ostatnio.
A, że łysy co innego mówił a co innego robi to już inna sprawa.
Cytat:
|
Tylko, że nikt się nie zastanawia w kontekście sprowadzenia zawodnika z Hondurasu, że ten będzie dostępny dopiero w połowie rundy jesiennej albowiem wcześniej wyjeżdża na zgrupowanie kadry przygotowujące do występów na Olimpiadzie w Londynie.
|
Czyli gra pół rundy, potem jak Biton, dowiaduje się, że go nie wykupią i będzie oszczędzał kości.
Na koniec Błonia, zeby zaoszczędzić miesieczną pensję.
Dajmy mu może szansę, może akurat wypali.
Cytat:
|
Wtedy nakazałem rybce, by wszyscy ci, którzy na tym forum wyzywają Bednarza od łysych i nieudaczników, miała grzybicę stóp, bo to właściwa nagroda za wyzywania od frajerów pracownika własnego Klubu. Howgh
|
Rozumiem, ze Ci co wyzywają (nie mylić z słuszną czy nie krytyką) pracowników własnego klubu Jaliensa, Kirma itd. również dostaną grzybicy.