thechris napisał(a):

Oh yeah
A co do atmosfery to coś w tym jest - bardziej mi się podobała jak chodziłem na mecze Wisły kiedy grała w 2 lidze.
|
Co za typ jeszcze próbuje udawać że kiedy kol wiek kibicował Wiśle... sieje zgorszenie na forum w każdy poście, prowadzi relacje live z krytyką piłkarzy przed zakończeniem meczu, jak Melison zagra słabo nagle twierdzi że jest do dupy, jak zagra super to nic napiszę. Jak Wilk grał super mecze to również nic nie pisał jak, zgrał kilka słabych meczów to nagle urósł do miana najgorszego DP w lidze. Przekonuję że młody piłkarz jeśli ma ambicje nie powinien iść do Wisły. Wreszcie wypowiada się o atmosferze z perspektywy sopcasta.
Ogólnie rzecz mówiąc po co ty wchodzisz na to forum ?
Polecam opcje ignoruj i brak cytowania prowokacji oprawianych w ładną ramkę przez tego kogoś.