Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1556
Stary 26.05.2012, 12:48
No trzeba mocno trzymać kciuki żeby Probierz dał rade mistrza w tym sezonie ugrać. Mam nadzieje że nie pozwoli naszym gwiazdom przechodzić obok meczów jak to było w tym sezonie niejednokrotnie, bardzo spodobało mi się odsunięcie kilku zawodników po meczu z Górnikiem za brak zaangażowania. Takie coś w TAKIM klubie nie może mieć miejsca.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując