|
No trzeba mocno trzymać kciuki żeby Probierz dał rade mistrza w tym sezonie ugrać. Mam nadzieje że nie pozwoli naszym gwiazdom przechodzić obok meczów jak to było w tym sezonie niejednokrotnie, bardzo spodobało mi się odsunięcie kilku zawodników po meczu z Górnikiem za brak zaangażowania. Takie coś w TAKIM klubie nie może mieć miejsca.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|