Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56245
Stary 26.05.2012, 12:42
Ja osobiście nigdy nie byłem zwolennikiem zatrudniania pana Bednarza w Wiśle i za pierwszym razem tymbardziej teraz. Niestety znów się cofamy, podobnie jak pare lat temu ściągamy anonimowych zawodników na testy i niewiele z tego wynika ( choć daj Boże żeby tym razem Bednarzowi poszło lepiej ) Troche sie boję o to okno transfrowe że poza powrotem Głowy i Brozia żadnych praktycznych wzmocnień nie będzie...
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując