Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17263
Stary 26.05.2012, 12:27
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Nie przestaje mnie fascynowac brutalna dziecieca naiwnosc Szpenia.
pozwol ze odniose sie tylko do budowy a2, bo nie interesuje mnie ze firmy budujace upadaja. przetargi byly, wiedzieli za co sie biora.

skonczcie robic z siebie fachowcow i wielkich medrcow i nie zagluszajcie prawdy ktora dla was jest druzgoczaca. A historia z a2 jest prosta jak drut. Belka wymyslil PPP dla tego odcinka. Rzady przejal PiS. Oczywistym bylo, ze ze wzgledow ideologicznych PiS bedzie chcial sie wymigac od PPP. Tylko to trwalo 2 lata. Dwa lata zmarnowane. Jak juz chcieli zrezygnowac z PPP (chwala im za to) to mogli zaczac pracowac nad ta czescia jako budzetowka. Nic nie zrobili. Grabarczyk dostal spalona ziemie, gdyby nie euro i wielka spinka ten odcinek moze bysmy widzieli za 5 lat. a tak bedzie w pazdzierniku 2012. wiec orzeu poczykaj, albo przestan mataczyc.

a pamietasz moze spory Polaczka gdzie nie zgodzil sie na cene bodajze 5 czy 6 mln za kilometr. Taka wyszla z tego afera, ze w koncu zaplacilismy jako panstwo bodajze 11 za A1.