orzeu napisał(a):

|
Nie przestaje mnie fascynowac brutalna dziecieca naiwnosc Szpenia.
|
pozwol ze odniose sie tylko do budowy a2, bo nie interesuje mnie ze firmy budujace upadaja. przetargi byly, wiedzieli za co sie biora.
skonczcie robic z siebie fachowcow i wielkich medrcow i nie zagluszajcie prawdy ktora dla was jest druzgoczaca. A historia z a2 jest prosta jak drut. Belka wymyslil PPP dla tego odcinka. Rzady przejal PiS. Oczywistym bylo, ze ze wzgledow ideologicznych PiS bedzie chcial sie wymigac od PPP. Tylko to trwalo 2 lata. Dwa lata zmarnowane. Jak juz chcieli zrezygnowac z PPP (chwala im za to) to mogli zaczac pracowac nad ta czescia jako budzetowka. Nic nie zrobili. Grabarczyk dostal spalona ziemie, gdyby nie euro i wielka spinka ten odcinek moze bysmy widzieli za 5 lat. a tak bedzie w pazdzierniku 2012. wiec orzeu poczykaj, albo przestan mataczyc.
a pamietasz moze spory Polaczka gdzie nie zgodzil sie na cene bodajze 5 czy 6 mln za kilometr. Taka wyszla z tego afera, ze w koncu zaplacilismy jako panstwo bodajze 11 za A1.