Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
13826
26.05.2012, 12:22
nemox007
może w odległej przyszłości jak Abramowiczowi znudzi sie Chelsea i zainteresuje sie Wisłą to może będą transfery zawodników pokroju Raula .A na poważnie zgadzam sie z
filemon
em to jest Wisła a nie Real ,Barca czy Inter i w dobie kryzysu Wisły nie stać na wielkie nazwiska które doprowadza do zapaści finansowej.Aczkolwiek na pocieszenie Wisła ma nosa do transferów anonimowych perełek które potem może sprzedać za dużą kase np Marcelo
thechris
skład który podałeś to jest sklad na PESa ,FMa czy FIFE
zbymak
rozmowy z Jagą na jaki temat
JOSE 841
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JOSE 841
Znajdź inne posty napisane przez JOSE 841