Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13826
Stary 26.05.2012, 12:22
nemox007może w odległej przyszłości jak Abramowiczowi znudzi sie Chelsea i zainteresuje sie Wisłą to może będą transfery zawodników pokroju Raula .A na poważnie zgadzam sie z filemonem to jest Wisła a nie Real ,Barca czy Inter i w dobie kryzysu Wisły nie stać na wielkie nazwiska które doprowadza do zapaści finansowej.Aczkolwiek na pocieszenie Wisła ma nosa do transferów anonimowych perełek które potem może sprzedać za dużą kase np Marcelo
thechris skład który podałeś to jest sklad na PESa ,FMa czy FIFE zbymak rozmowy z Jagą na jaki temat
Odpowiedz cytując