|
Złowiłem dziś rano złotą rybkę i gdy spytała o trzy życzenia odpowiedziałem, że chce tylko jedno - żeby ten RQ i cała reszta zakontraktowanych przez Bednarza grajków zatrybiła i pokazała nową jakość w Wiśle. Wtedy nakazałem rybce, by wszyscy ci, którzy na tym forum wyzywają Bednarza od łysych i nieudaczników, miała grzybicę stóp, bo to właściwa nagroda za wyzywania od frajerów pracownika własnego Klubu. Howgh
|