Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56242
Stary 26.05.2012, 12:12
Złowiłem dziś rano złotą rybkę i gdy spytała o trzy życzenia odpowiedziałem, że chce tylko jedno - żeby ten RQ i cała reszta zakontraktowanych przez Bednarza grajków zatrybiła i pokazała nową jakość w Wiśle. Wtedy nakazałem rybce, by wszyscy ci, którzy na tym forum wyzywają Bednarza od łysych i nieudaczników, miała grzybicę stóp, bo to właściwa nagroda za wyzywania od frajerów pracownika własnego Klubu. Howgh
Odpowiedz cytując