nemox007 napisał(a):

W Polonii wyprzedaż. Niezłych zawodników można kupić tanio a my czekamy nie wiadomo na co....
Przypominam że za darmo do wzięcia jest RAUL!! Z Chavezem się dogadają i będzie super.
|
Żartujesz z tym Raulem, prawda? Ten facet pójdzie grać gdzieś do Kataru albo innej Arabii Saudyjskiej za taką kasę, że nawet Stephen Hawking wstałby z wózka i zaczął trenować widząc ten czek.
Prędzej Raul kupi sobie kiedyś Wisłę, niż Wisła Raula.