Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13824
Stary 26.05.2012, 12:11
nemox007 napisał(a):Wyświetl post
W Polonii wyprzedaż. Niezłych zawodników można kupić tanio a my czekamy nie wiadomo na co....

Przypominam że za darmo do wzięcia jest RAUL!! Z Chavezem się dogadają i będzie super.
Żartujesz z tym Raulem, prawda? Ten facet pójdzie grać gdzieś do Kataru albo innej Arabii Saudyjskiej za taką kasę, że nawet Stephen Hawking wstałby z wózka i zaczął trenować widząc ten czek.

Prędzej Raul kupi sobie kiedyś Wisłę, niż Wisła Raula.
Odpowiedz cytując