nemox007 napisał(a):

|
Przypominam że za darmo do wzięcia jest RAUL!!
|
Okej, bierzemy, w końcu za darmo. Ale ty będziesz opłacać mu pensje, ok?
Pomyśl trochę. Rozumiem, że w tym temacie można pisać bzdury, ale bez przesady. To, że gość jest za friko, nie oznacza, że nie rozwali nam budżetu. Przyjście za darmo, ale milionowy kontrakt, to niemal to samo dla klubowej kasy, co przyjście za miliony i granie za darmo. Nie stać nas.