AS82 napisał(a):

|
To dobrze ,że to chociaż zauważasz ,że próbuje być obiektywny ,bo wszyscy inni próbują mi wmówić ,że są dwa rodzaje nepotyzmu : ten zły ,ktory dotyczy PO,PSL czy SLD i jest nepotyzm w wersji light, który dotyczy PIS ,ktory tak naprawde nepotyzmem nie jest . Po to poszła do tej "pracy" na tym fikcyjnym stanowisku ,żeby pobierać pensje ,przecież wolontariuszem nie będzie.
|
Chłopie naprawdę kompromitujesz się. Używasz słów, o których znaczeniu nie masz pojęcia. Sprawdź lepiej w słowniku znaczenie słowa "
nepotyzm", a później spróbuj nam wszystkim tutaj wytłumaczyć, jakie są powiązania rodzinne pomiędzy Kaczyńskim a Fotygą
Dwie strony temu udowodniłem Ci, że ta Kobieta ma kompetencje, posiada zarówno wiedzę, jak i doświadczenie do sprawowania funkcji eksperta i doradzania w sprawach międzynarodowych.
Nie lubię się powtarzać ale special for you
ciotka Wiki napisał(a):
WYKSZTAŁCENIE
"[...] W 1981 ukończyła studia z zakresu handlu zagranicznego na Uniwersytecie Gdańskim, jest też absolwentką Duńskiej Szkoły Administracji Publicznej. Odbyła staże i szkolenia zagraniczne, m.in. w Departamencie Pracy Stanów Zjednoczonych, na Cornell University w stanie Nowy Jork oraz w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju. [...]"
PRAKTYKA
"[...] W 1981 pracowała w dziale zagranicznym Krajowej Komisji Porozumiewawczej NSZZ "Solidarność". W stanie wojennym utrzymywała się, ucząc języka angielskiego i rosyjskiego. W latach 1987–1989 była członkiem Zarządu Spółki "Modem". Od 1989 do 1991 pracowała, a następnie kierowała Biurem Spraw Zagranicznych Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność". Była bliskim współpracownikiem ówczesnego wiceprzewodniczącego Związku Lecha Kaczyńskiego.
W latach 1992–1994 pracowała w przedsiębiorstwie wydawniczym "Przekaz", a w kolejnych latach jako ekspert w Międzynarodowej Organizacji Pracy oraz jako doradca przy projektach Banku Światowego. Od 1998 do 2002 pełniła funkcję wiceprzewodniczącej rady nadzorczej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Od 1999 do 2001 była także doradcą prezesa Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń Zdrowotnych ds. integracji europejskiej, a w 2000 również doradcą Prezesa Rady Ministrów do spraw międzynarodowych w rządzie Jerzego Buzka. W 2001 pełniła obowiązki dyrektora Departamentu Spraw Zagranicznych Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
20 listopada 2002 została mianowana zastępcą prezydenta miasta Gdańska, gdzie była odpowiedzialna za politykę gospodarczą miasta oraz między innymi fundusze z Unii Europejskiej. Zrezygnowała z tej funkcji w dniu 12 stycznia 2004, formułując zarzuty o nepotyzm lub korupcję pod adresem prezydenta miasta Pawła Adamowicza z PO i jego otoczenia.[...]
23 listopada 2005 została mianowana sekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.
9 maja 2006 po dymisji Stefana Mellera prezydent Lech Kaczyński mianował ją na stanowisko ministra spraw zagranicznych w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza. Utrzymała to stanowisko w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Formalnie pełniła tą funkcję dwukrotnie z dwugodzinną przerwą.
Od 7 września 2006 do 20 maja 2010 zasiadała w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego.[...]
29 listopada 2007 została przez Lecha Kaczyńskiego powołana na stanowisko szefa Kancelarii Prezydenta RP. Pełniła tę funkcję do 20 sierpnia 2008.
W latach 2009–2010 kierowała misją Międzynarodowej Organizacji Pracy w Tbilisi. W sierpniu 2010 podała się do dymisji. [...]
|
Trudno mieć do jakiejkolwiek partii pretensje, że w roli ekspertów zatrudniane są osoby, co do których dana partia ma zaufanie. Równie dobrze ja mógłbym wysuwać podobne do Ciebie żale, że Sikorski zatrudnia na stanowisku podsekretarza stanu Władysława Bartoszewskiego, któremu można zarzucić brak dyplomów, ale z pewnością nie brak doświadczenia (pomijając to, że jego podejście do kontaktów z Niemcami i Rosją raczej mi nie odpowiada)