Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: W-wa
Offline
#
13822
26.05.2012, 11:59
W Polonii wyprzedaż. Niezłych zawodników można kupić tanio a my czekamy nie wiadomo na co....
Przypominam że za darmo do wzięcia jest RAUL!! Z Chavezem się dogadają i będzie super.
nemox007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nemox007
Znajdź inne posty napisane przez nemox007