Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13822
Stary 26.05.2012, 11:59
W Polonii wyprzedaż. Niezłych zawodników można kupić tanio a my czekamy nie wiadomo na co....

Przypominam że za darmo do wzięcia jest RAUL!! Z Chavezem się dogadają i będzie super.
Odpowiedz cytując