AgresywnyChomik napisał(a):

|
Ten koles z Hondurasu ma byc wypozyczony z opcja pierwokupu przeciez mielismy unikac podobnych deali...
|
Owszem. Jedyny plus jest taki że teraz cena wykupu jest bardziej w naszym zasięgu finansowym 400 tysięcy euro a nie 1,6 mln euro.
Problem jest tylko czy ten Honduranin zbliży się w ilości strzelonych bramek w sezonie do Bitona żeby móc myśleć o wykupie.