Szpen napisał(a):

.
ja mam swoje zdanie które napisałem tu x stron temu: winna, skazana, niech siedzi. Ja nie jestem Rysio Czarnecki dopasowujący poglądy i swój obraz świata do panującej mody i z czym jest wygodniej,
|
Bardzo jest nam miło że jesteś
"moralnie wyższy" niż Czarnecki ale o swoim stosunku do skazania Sawickiej już pisałeś. Teraz chcieliśmy sie dowiedzieć co myślisz o wypowiedziach wierchuszki PO dotyczących tego wyroku

.