Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17260
Stary 26.05.2012, 10:42
Szpen napisał(a):Wyświetl post
.

ja mam swoje zdanie które napisałem tu x stron temu: winna, skazana, niech siedzi. Ja nie jestem Rysio Czarnecki dopasowujący poglądy i swój obraz świata do panującej mody i z czym jest wygodniej,
Bardzo jest nam miło że jesteś "moralnie wyższy" niż Czarnecki ale o swoim stosunku do skazania Sawickiej już pisałeś. Teraz chcieliśmy sie dowiedzieć co myślisz o wypowiedziach wierchuszki PO dotyczących tego wyroku .