Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17259
Stary 26.05.2012, 10:35
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wybacz znowu nie rozumiem twoich kalamburów i puenty dotyczacej pieczenia chleba .
Napisz czy Piłsudski był działaczem PPSu i na tym proponuje skończyć tą dyskusję
Nie rozumiesz kalamburów? No cóż, takie życie Asiku. Nie chciało się dźwigać teczki trzeba dźwigać woreczki
A to czy Piłsudski był działaczem PPS sprawdzisz sobie na wiki .