AS82 napisał(a):

Wybacz znowu nie rozumiem twoich kalamburów i puenty dotyczacej pieczenia chleba . 
Napisz czy Piłsudski był działaczem PPSu i na tym proponuje skończyć tą dyskusję
|
Nie rozumiesz kalamburów? No cóż, takie życie Asiku. Nie chciało się dźwigać teczki trzeba dźwigać woreczki

A to czy Piłsudski był działaczem PPS sprawdzisz sobie na wiki

.