Marszałek napisał(a):

Zieńczuka jakby połączyć z Iliewem to mielibyśmy piłkarza kompletnego. Jeden ma super wrzutę ale bez kiwki, a drugi umie minąc ale wrzucić nie za bardzo. Niemniej wydaje mi się iż bardziej produktywny byłby Zieńczuk. Gdy ma wolne pole potrafi idealnie dograć.
co w naszej lidzie, nawet bez kiwki, robi różnice. Dlatego gdyby miał wrócić to jestem za, ale gdy w ataku będziemy mieć kogoś skutecznego, wtedy to będzie miało sens, bo wrzutki Zienczuka byłyby spożytkowane.
Iliew gdyby go tak oceniać całościowo to kompletnie nic nie wniósł do drużyny. Taki Paulista tyle,że pewnie droższy i z Serbii.
|
A czemu nie skrzydła Zieńczuk - Iliev? Różne cechy boiskowe, zwiększony wachlarz zagrożenia dla rywala. A czy Iliev wnosi coś produktywnego do gry? Niestety taka właśnie jest ocena jak się w piłkę nie gra - goście od robienia wiatru są bardzo wartościowi choć asyst i goli mało. Niemniej na nich się skupia uwaga, na nich trzeba uważać - i wtedy taki Zieńczuk ma trochę tego pola, by zacentrować. Bo tak Twoją taktykę zabija się zatrzymaniem Zieńczuka... Wtedy pewnie będzie pisane, że nawet jeśli napastnik dobry, to podań nie dostaje.