Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17256
Stary 26.05.2012, 08:59
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Szpeniu się pojawił!!!
Ty tutaj nie ściemniaj o żadnych drogach tylko wyjaśnija nam jaki jest Twój stosunek do wypowiedzi prominentnych działaczy PO podważających zasadność wyroku na byłą posłankę PO Sawicką To jest to czego chcielibyśmy się naprawdę od Ciebie dowiedzieć .
.

ja mam swoje zdanie które napisałem tu x stron temu: winna, skazana, niech siedzi. Ja nie jestem Rysio Czarnecki dopasowujący poglądy i swój obraz świata do panującej mody i z czym jest wygodniej,

Bronex napisał(a):Wyświetl post
Pocieszny ten Szpeniu !!! Komentarz taki jakby co najmniej relacjonował bitwę nad Ebro. Krwawa bitwa o odcinek C!!! Mimo ostrzału jadem pisowskiej artylerii ,jątrzących nalotów werbalnych dzielących PO-laków , bojownicy o PO-stępi i demokrację kładą warstwę ścieralną.... Wzrok całego PO-stępowego świata skierowany na heroiczny bój Brygad Lemingowych o przejezdność... Na wietrze łopocze proporzec PO-dwykonawców z napisem "PRACUJEMY ZA DARMO!!!".
napisałem coś o PO? napisałem, że dają radę. ROBOTNICY.