.
ja mam swoje zdanie które napisałem tu x stron temu: winna, skazana, niech siedzi. Ja nie jestem Rysio Czarnecki dopasowujący poglądy i swój obraz świata do panującej mody i z czym jest wygodniej,
Bronex napisał(a):

|
Pocieszny ten Szpeniu !!! Komentarz taki jakby co najmniej relacjonował bitwę nad Ebro. Krwawa bitwa o odcinek C!!! Mimo ostrzału jadem pisowskiej artylerii ,jątrzących nalotów werbalnych dzielących PO-laków , bojownicy o PO-stępi i demokrację kładą warstwę ścieralną.... Wzrok całego PO-stępowego świata skierowany na heroiczny bój Brygad Lemingowych o przejezdność... Na wietrze łopocze proporzec PO-dwykonawców z napisem "PRACUJEMY ZA DARMO!!!".
|
napisałem coś o PO? napisałem, że dają radę. ROBOTNICY.