serek.c2 napisał(a):

|
Przytoczony cytat to raczej próba zachowania obiektywizmu w Twoich wypowiedziach. Nieco żałosna zresztą biorąc pod uwagę Twoje późniejsze żale do Fotygi, że za pracę pobiera pensję...
|
To dobrze ,że to chociaż zauważasz ,że próbuje być obiektywny ,bo wszyscy inni próbują mi wmówić ,że są dwa rodzaje nepotyzmu : ten zły ,ktory dotyczy PO,PSL czy SLD i jest nepotyzm w wersji light, który dotyczy PIS ,ktory tak naprawde nepotyzmem nie jest . Po to poszła do tej "pracy" na tym fikcyjnym stanowisku ,żeby pobierać pensje ,przecież wolontariuszem nie będzie.