Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17255
Stary 26.05.2012, 08:53
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Przytoczony cytat to raczej próba zachowania obiektywizmu w Twoich wypowiedziach. Nieco żałosna zresztą biorąc pod uwagę Twoje późniejsze żale do Fotygi, że za pracę pobiera pensję...
To dobrze ,że to chociaż zauważasz ,że próbuje być obiektywny ,bo wszyscy inni próbują mi wmówić ,że są dwa rodzaje nepotyzmu : ten zły ,ktory dotyczy PO,PSL czy SLD i jest nepotyzm w wersji light, który dotyczy PIS ,ktory tak naprawde nepotyzmem nie jest . Po to poszła do tej "pracy" na tym fikcyjnym stanowisku ,żeby pobierać pensje ,przecież wolontariuszem nie będzie.