Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17253
Stary 26.05.2012, 08:32
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, że zauważasz tylko i wyłącznie rozpasanie klasy politycznej w PiS-ie (do tego przykład, który podałeś jest taki sobie...).
Umiesz czytać co napisałem 2 strony wczesniej ? :
ależ oczywiscie ,że sie zgadzam to samo jest w PO, SLD czy PSL ,tylko ta sprawa pokazuje ,że PIS w tych kwestiach sie niczym od tych partii nie różni , nepotyzm i kolesiostwo takie samo