Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56229
Stary 26.05.2012, 03:59
"Dzięki nowej umowie będę zarabiał około dwa i pół raza mniej niż dotychczas."
Niby zrezygnował z około 60% kontraktu?! Bonawentura chyba dobrze kombinuje, że chodzi o podstawową pensję w Bednarzowym systemie 50/50. Z racji tego, że Pareiko jest bramkarzem, to te drugie 50 raczej podniesie z boiska. W takim przypadku jego rzeczywista obniżka płacy to byłoby jakieś 20%. I tak dużo.
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ale takiego zawodnika juz mamy, zwie się Andraż Kirm.
Kirm dynamiczny i przebojowy był tylko w pierwszych meczach. To nie jest styl gry, o którym pisałem.
Odpowiedz cytując