lepsze 6 tysięcy wiernych kibiców, niż 25 tys zjadaczy kiełbas. I nie mówie tu o finansach klubu, a o atmosferze, co znakomicie pokazał mecz z Ruchem
A taki Głowacki to piłkarz który jest Wiśle niesamowicie potrzebny. Brakuje nam zawodników z charakterem. Nawet jeśli nie jest już tak dobry jak kiedyś i choćby powinęła mu się noga w kilku meczach, to wiemy przynajmniej, że będzie dawał z siebie wszystko i zap****ł cały mecz na 100%.
Wisła w sercu = walka na boisku, co najlepiej pokazuje zachowanie boiskowe Sobola, Wilka, czy o dziwo Pareiki (chociaż w jego przypadku dominuje też charakter ;P)