Szpen napisał(a):

|
łupki ni łupki, juz drugi odcinek a2 otwieraja, a odcinki a i b lada chwila będą zgłoszone. Na C już leją wartswę ścieralną. dają radę.
|
Szpeniu się pojawił!!!

Ty tutaj nie ściemniaj o żadnych drogach tylko wyjaśnija nam jaki jest Twój stosunek do wypowiedzi prominentnych działaczy PO podważających zasadność wyroku na byłą posłankę PO Sawicką

To jest to czego chcielibyśmy się naprawdę od Ciebie dowiedzieć

.