Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17249
Stary 26.05.2012, 00:15
Szpen napisał(a):Wyświetl post
łupki ni łupki, juz drugi odcinek a2 otwieraja, a odcinki a i b lada chwila będą zgłoszone. Na C już leją wartswę ścieralną. dają radę.
Szpeniu się pojawił!!!
Ty tutaj nie ściemniaj o żadnych drogach tylko wyjaśnija nam jaki jest Twój stosunek do wypowiedzi prominentnych działaczy PO podważających zasadność wyroku na byłą posłankę PO Sawicką To jest to czego chcielibyśmy się naprawdę od Ciebie dowiedzieć .