Jest tu jakiś agent OFE?
Do tej pory mi wisiało w którym ofe będę bo pracowałem na umowach śmieciowych

, ale teraz szykuje się coś lepszego, więc chciałbym zmienić na ofe który zarobi dla mnie więcej niż Pekao sa (-2 % za ostatni rok).
Jak coś to priv.