Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25601
Stary 25.05.2012, 23:53
Jest tu jakiś agent OFE?

Do tej pory mi wisiało w którym ofe będę bo pracowałem na umowach śmieciowych , ale teraz szykuje się coś lepszego, więc chciałbym zmienić na ofe który zarobi dla mnie więcej niż Pekao sa (-2 % za ostatni rok).

Jak coś to priv.
Ddf
Odpowiedz cytując