wislak68 napisał(a):

Nie wierzysz bo:
..........
.........
Pytam bo w zalezności od tego jak sformułujemy problem takie działania będzie można podjąć..
|
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie
Dlatego właśnie, że obecny rząd żadnych działań nie podejmie jeśli przez 5 lat mimo raportów ekspertów ds. energetyki gówno zrobił.
Po prostu może być za późno - zapotrzebowanie będzie tak duże, że żeby zahamować potworny wzrost cen po prostu kupi się na zewnątrz.