Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17246
Stary 25.05.2012, 23:38
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzysz bo:
..........
.........
Pytam bo w zalezności od tego jak sformułujemy problem takie działania będzie można podjąć..
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie

Dlatego właśnie, że obecny rząd żadnych działań nie podejmie jeśli przez 5 lat mimo raportów ekspertów ds. energetyki gówno zrobił.

Po prostu może być za późno - zapotrzebowanie będzie tak duże, że żeby zahamować potworny wzrost cen po prostu kupi się na zewnątrz.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE