Kocur napisał(a):

|
Nikt chyba nie wierzy w łupki co 90% udziałów mają Ruskie a poza tym Unia chce zakazać wydobycia - wiadomo dlaczego.
|
Nie wierzysz bo:
1. te złoża w Polsce nie występują?
2. jeśli występują to będą nieopłacalne w eksploatacji?
3. jeśli występują i będą opłacalne w eksploatacji to zabroni nam ich eksploatować Unia?
4. jeśli wystepują, będą opłacalne w eksploatacji i Unia nie zabroni nam ich eksploatować to wykupią je ruskie i zablokują eksploatację?
Pytam bo w zalezności od tego jak sformułujemy problem takie działania będzie można podjąć. Powiem szczerze że podejście na zasadzie "napewno się nie uda" jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań to nawet nie jest dezercja. To ...