Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_ostrowiak
Member
Od: 02.2008
Skąd: Ostrów Szlachecki
Offline
#
1988
25.05.2012, 22:15
Jeżeli ma ktoś chwile czasu ,polecam obejrzenie całej prezentacji prof.Biniendy
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=CFO5FbrUbjU
Wiślak_ostrowiak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak_ostrowiak
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak_ostrowiak