Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
56223
25.05.2012, 22:15
cinekw
napisał(a):
http://www.futbolnews.pl/informacje/...przezycia.html
Miło czytać takie rzeczy, oby został.
ile zarabiał Pareiko?
Sancezz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sancezz
Odwiedź stronę domową użytkownika Sancezz!
Znajdź inne posty napisane przez Sancezz