Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17240
Stary 25.05.2012, 22:12
AS82 napisał(a):Wyświetl post
O Korwinie napisałem bo mieniłeś się jego wyborcą,i abstrahujac od innych roznych decyzji PO ,to akurat można powiedziec ,że zmieniajac zasady poboru i stworzeniu armii zawodowej spelnili postulat Korwina Mikke z kampanii wyborczej. Nie pisałem o miliardowych aferach tylko , o rozpasaniu klasy politycznej ,która przy każdej możliwej okazji potrafi złupić budżet . Z Piłsudskim szczerze nie wiem o co chodzi.
Problem w tym, że zauważasz tylko i wyłącznie rozpasanie klasy politycznej w PiS-ie (do tego przykład, który podałeś jest taki sobie...). Wyborcą Korwina jestem, jednak likwidacja poboru to - przynajmniej dla mnie - nie jest szczególne osiągnięcie ani coś, co skłoniłoby mnie do głosowania na kogokolwiek...

Jak nie wiesz o co chodzi z Piłsudskim to po prostu przeczytaj dyskusję i jakoś sobie z tym poradzisz