Chrisman napisał(a):

przeceiz Quioto juz dawno jest nawet strzelil dwie bramki z Podbeskidziem i porobil pare fotek na rynku
|
Tylko, że jest na testach, a jak Lolek piszę, że będzie następnym to znaczy, że jest już po badaniach medycznych i jest gotów podpisania kontraktu!