Wyświetl pojedynczy post
seba_109
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13813
Stary 25.05.2012, 21:30
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
przeceiz Quioto juz dawno jest nawet strzelil dwie bramki z Podbeskidziem i porobil pare fotek na rynku
Tylko, że jest na testach, a jak Lolek piszę, że będzie następnym to znaczy, że jest już po badaniach medycznych i jest gotów podpisania kontraktu!
Odpowiedz cytując