Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21274
Stary 25.05.2012, 21:20
Cytat:
Lechia Gdańsk może mieć niemieckiego inwestora! Franz Josef Wernze, właściciel Etl-Gruppe, chce odkupić większościowy pakiet udziałów w Lechii. Na przeszkodzie stoi Andrzej Kuchar, który dyktuje zaporową cenę.
Wernze to milioner z Kolonii, który posiada około 600 kancelarii notarialnych i prawnych w całych Niemczech. Miał finansowy wkład w transfer Sławomira Peszki z Lecha Poznań do FC Koeln. Teraz zarobił na transferze Lukasa Podolskiego do Arsenalu.

Według naszych informacji, Wernze zaoferował Kucharowi za jego pakiet akcji 4,2 mln euro, ale biznesmen z Wrocławia oczekuje 7 mln euro. To cena zaporowa, bo chociażby Herthę Berlin można było kupić za 9 mln euro. Niemcy zapowiadają, że w kolejnym oknie transferowym zainwestowaliby 3 mln euro. Etl-Gruppe to mogłaby być szansa na rozwój Lechii. Taką już nie jest Kuchar. Obecny właściciel pożyczał klubowi pieniądze, podobnie jak to było w innych klubach.
http://www.dziennikbaltycki.pl/artyk...chie,id,t.html
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując