Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56216
Stary 25.05.2012, 20:43
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Nie chce mi się odnosić do całości postu, ale ten fragment mnie zastanowił. Rybus rok temu miał tyle lat ile Kupisz teraz, a dopiero w tym sezonie zaczął grać naprawdę nieźle. Przypomnijcie sobie jak komentowano go rok temu na przykład tutaj. Rybusa tutaj się kreuje na kogoś wielkiego - przykład, a facet dopiero w tym sezonie zaczął grać konkretnie. Negowanie i krytyka Kupisza przy takim zachwycenie nad Rybusem nie jest moim zdaniem dobrym pomysłem. Zobaczymy za rok.
Ja oceniam na tu i teraz z punktu widzenia wartości rynkowej zawodnika i tylko pod tym względem patrzę. Dlatego myślę, że mój argument wychodzący wyłącznie z takiego założenia jest słuszny.
Odpowiedz cytując