Kocur napisał(a):

W tej kwestii akurat jestem nogami i rękami za atomem. Nie ma innej alternatywy w tym kraju na źródła energii.
Nikt chyba nie wierzy w łupki co 90% udziałów mają Ruskie a poza tym Unia chce zakazać wydobycia - wiadomo dlaczego.
|
A czy kiedykolwiek ktoś w ogóle wierzył w te łupki ? To są same mrzonki . Przeciętny obywatel nic z tego nie bedzie miał , bedzie płacił tyle samo za gaz albo i więcej. Narobia tylko spolek nadzorczych przy wydobyciu gazu ,pozatrudniaja na nich partyjnych "ekspertów" pokroju Fotygi i bedą pobierać ogromne pieniadze jak teraz w Orlenie czy KGHMie