Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17233
Stary 25.05.2012, 20:21
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Czyli dzięki wycofaniu poboru do armii będziesz dzielnie wspierał do końca swoich dni każde głupstwo PO? Nie widzisz "śmieszności" swojego zachowania? Wypominasz przysłowiowego dorsza PiS-owi (Twój post o Fotydze) a nie zauważasz miliardowych afer związanych z obecnie rządzącymi?

ps. z tym Piłsudskim dobrze wiesz o co chodzi tylko wybrnąć nie potrafisz. No ale przynajmniej nauczyłeś się jego nazwisko pisać poprawnie.
O Korwinie napisałem bo mieniłeś się jego wyborcą,i abstrahujac od innych roznych decyzji PO ,to akurat można powiedziec ,że zmieniajac zasady poboru i stworzeniu armii zawodowej spelnili postulat Korwina Mikke z kampanii wyborczej. Nie pisałem o miliardowych aferach tylko , o rozpasaniu klasy politycznej ,która przy każdej możliwej okazji potrafi złupić budżet . Z Piłsudskim szczerze nie wiem o co chodzi.