jova napisał(a):

|
Nie chodzi o to, że Zieńczuk jest statystą. Po prostu moim zdaniem potrzebujemy kogoś o innej charakterystyce - szybszego, grającego ryzykowniej.
|
Ale takiego zawodnika juz mamy, zwie się Andraż Kirm.
bonaventura nie zrozumiales mojego postu do końca.