Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56214
Stary 25.05.2012, 19:24
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że takie poszukiwania, jakie obecnie funduje nam Prezes Bednarz, na niewiele się zdadzą, bo choćbyśmy wzięli wielu młodych zawodników, to "wyprodukujemy" kogoś pokroju Kupisza, a ja bym chciał conajmniej Rybusa. A to już robi kolosalną różnicę.
Nie chce mi się odnosić do całości postu, ale ten fragment mnie zastanowił. Rybus rok temu miał tyle lat ile Kupisz teraz, a dopiero w tym sezonie zaczął grać naprawdę nieźle. Przypomnijcie sobie jak komentowano go rok temu na przykład tutaj. Rybusa tutaj się kreuje na kogoś wielkiego - przykład, a facet dopiero w tym sezonie zaczął grać konkretnie. Negowanie i krytyka Kupisza przy takim zachwycenie nad Rybusem nie jest moim zdaniem dobrym pomysłem. Zobaczymy za rok.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 25.05.2012 o godz. 19:28.
Odpowiedz cytując