Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56212
Stary 25.05.2012, 18:44
Czachaa napisał(a):Wyświetl post
Coś o Piotrku Brożku :
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html
Cytat:
Turecki klub jest oburzony zachowaniem Piotra Brożka, więc jego los wydaje się przesądzony. Jak poinformowała strona internetowa gazety "Fanatik", Trabzonspor będzie chciał rozwiązać z nim kontrakt, ponieważ naruszył on dobre imię klubu. W minionym sezonie były wiślak nie rozegrał ani jednego oficjalnego meczu. Jego umowa wygasa w czerwcu 2013 roku.


W świetle tego artykułu (z działy Byli...) coś czuje, że łysy pracuje nad rozwiązaniem problemu braku LO.



A co do powrotu Zieńczuka, to gratuluje niektórym optymizmu w oczekiwaniach. Jeden sezon w Wiśle udany, reszty nikt już nie pamięta. A zanim ten sezon nastapił, seryjne, w każdym meczu marnowanie sytuacji, podania do nikąd, niczym nie wymuszone straty. Najbardziej wygwizdywany piłkarz (tak, tak i bynajmniej nie tylko przez ówczesny sektor A czy B ale i C). Taki trochę ówczesny odpowiednik Kirma jesli chodzi o odbiór kibiców.
Ale jakby wrócił, to moze wypali, albo przynajmniej utrzyma jako tako formę. Może...

To piłkarsko. Oczywiście bardzo do Wisły przywiązany, ale to inna para kaloszy.
Odpowiedz cytując