Czachaa napisał(a):

Cytat:
|
Turecki klub jest oburzony zachowaniem Piotra Brożka, więc jego los wydaje się przesądzony. Jak poinformowała strona internetowa gazety "Fanatik", Trabzonspor będzie chciał rozwiązać z nim kontrakt, ponieważ naruszył on dobre imię klubu. W minionym sezonie były wiślak nie rozegrał ani jednego oficjalnego meczu. Jego umowa wygasa w czerwcu 2013 roku.
|
W świetle tego artykułu (z działy Byli...) coś czuje, że łysy pracuje nad rozwiązaniem problemu braku LO.
A co do powrotu Zieńczuka, to gratuluje niektórym optymizmu w oczekiwaniach. Jeden sezon w Wiśle udany, reszty nikt już nie pamięta. A zanim ten sezon nastapił, seryjne, w każdym meczu marnowanie sytuacji, podania do nikąd, niczym nie wymuszone straty. Najbardziej wygwizdywany piłkarz (tak, tak i bynajmniej nie tylko przez ówczesny sektor A czy B ale i C). Taki trochę ówczesny odpowiednik Kirma jesli chodzi o odbiór kibiców.
Ale jakby wrócił, to moze wypali, albo przynajmniej utrzyma jako tako formę. Może...
To piłkarsko. Oczywiście bardzo do Wisły przywiązany, ale to inna para kaloszy.