Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21268
Stary 25.05.2012, 18:44
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Królewskie nie zrobiło z nas błaznów, bo myślący człowiek wie, o co w tej reklamie chodziło. Szklanka była pusta i życzeniem było, aby się wypełniła. Tyle. A ty robisz jakieś nadinterpretacje z kosmosu. Nie moja wina, że niektórzy nie rozumieją prostych rzeczy.To tak jakby na oficjalnej stronie Wisły napisano, że celem na nowy sezon jest mistrzostwo Polski - to jest tylko cel, życzenie itp. Tak samo reklama Królewskiego nie podawała nowego mistrza Polski, tylko wskazywała go życzeniowo, by tak się wypełniło (jako sponsor klubu).

Nam brakuje pokory? Wystarczy poczytać to forum i widać, komu tu brakuje pokory. Mieliśmy lepszy sezon niż Wisła, ale jak kibice Wisły robią porównania poszczególnych piłkarzy to wychodiz, że macie ich lepszych. Widzisz tylko jedną stronę medalu. Po prostu zaślepienie. Już nie będę wspominał jak bardzo się napinaliście na Lecha, gdy odebrał wam tytuł. Przez gardło wam nie przechodziło, że to mistrz Polski, tylko, że majster, bo tka kiedyś powiedział Smuda.
Jak Legia awansowała do grupy LE i potem z grupy LE to wszystko było na farcie, ale jak Wiśle pomogło Odense to wszystko było ok i nikogo fart i cud nie interesował.
Tak nas nienawidzicie a kserujecie nasze niektóre pieśni, jak np wspomniane Mistrzem Polski jest Legia przerobiliście na swój użytek.
Gdzie Twoje berło berło i korona śpiewane na fecie ze Śląskiem uderzało w was i nie ma tu po co szukać drugiego dna. Bo to wy byliście mistrzem Polski i mieliście do berło, a nie Legia. Proste myślenie, a nie jakieś skomplikowane metafory. Zauważyli to nie tylko legioniści, ale również kibice innych zepsołów na swoich forach, więc twoje tłumaczenie mnie nie rusza.
Tupnij nóżką jeszcze kilka razy i obrażaj, skoro nie masz argumentów Mi to pasuje bo mogę się posmiać
http://legionisci.com/news/48150_Dzi...ka_oprawe.html

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując