Nie wiem, czy to info już było:
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/e...-odkrycie.html
Podobno interesujemy się bułgarskim stoperem (przynajmniej taką pozycję przypisują mu na transfermarkcie). Jak dla mnie, to trochę dziwne, bo stoperów mamy teraz na pęczki, biorąc pod uwagę kontuzjowanych Chaveza i Bunozę. Do tego Czekaj, doszedł teraz Głowacki (pewnie za Jaliensa). Do tego Jova może grać w środku. Czyżby jeszcze któryś z defensorów miał nas opuścić?