0 22 napisał(a):

Śpiewa się cały czas i nie słychać by się nie śpiewało. Skoro pan ekspert stwierdza, że już się nie śpiewa to dupa, nie ekspert.
|
Ach,w ten sposób.
Zinterpretowałam, iż twierdzisz, że nie śpiewacie od dawna CWKS.
Ale tą przyśpiewkę z linku yt, chyba rzadziej ?