Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21265
Stary 25.05.2012, 16:55
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Śpiewa się cały czas i nie słychać by się nie śpiewało. Skoro pan ekspert stwierdza, że już się nie śpiewa to dupa, nie ekspert.

Ach,w ten sposób.
Zinterpretowałam, iż twierdzisz, że nie śpiewacie od dawna CWKS.

Ale tą przyśpiewkę z linku yt, chyba rzadziej ?
Odpowiedz cytując