Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21264
Stary 25.05.2012, 16:50
Śpiewa się cały czas i nie zapowiada się, by coś się miało zmienić. Skoro pan ekspert stwierdza, że

Cytat:
Jeszcze nie dawno kibice Legii śpiewali "CWKS, CWKS!"
To w jego opinii, już nie śpiewają. Jeszcze niedawno śpiewali, ale przestali. A skoro ma taką opinię to znaczy, że z niego ekspert co w dupie był i gówno widział.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 25.05.2012 o godz. 16:57.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując