Śpiewa się cały czas i nie zapowiada się, by coś się miało zmienić. Skoro pan ekspert stwierdza, że
Cytat:
|
Jeszcze nie dawno kibice Legii śpiewali "CWKS, CWKS!"
|
To w jego opinii, już nie śpiewają. Jeszcze niedawno śpiewali, ale przestali. A skoro ma taką opinię to znaczy, że z niego ekspert co w dupie był i gówno widział.