milosz napisał(a):

Problem w tym że z tymi "geniuszami" odpadaliśmy z Levadią , do tego z "mega trenerem" Skorżą, a z myślą szkoleniową zachodnią i piłkarzami z zagranicy w pół roku MP i najlepszy występ w pucharach europejskich od 9 lat.
Powroty czasem nie są złe, ot poprawiają klimat w drużynie może, ale aby sie sportowo rozwijać to trzeba powrócić do jakościowych transferów, no i tu mamy problem bo zamiast Valckx'a jest Bednarz i ...testy i ...tradycyjny brak kasy. I jak tu wierzyć w Wielką Wisłę, ot byle tylko być w czołówce ligi to wygląda na plan maximum.
|
No właśnie dobrze piszesz o tych powrotach i Skorży, o Bednarzu. Tylko do końca nie wiem jednego, czy aby na pewno brak kasy na transfery ? Ja wiem, że Jacek będzie chciał wydać jak najmniej, ale może będą jakieś transfery gotówkowe które poprawią jakość zespołu. Generalnie drażni mnie trochę testowanie bramkarzy.