Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4538
Stary 25.05.2012, 16:38
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Hmm nie pasuję mi tylko że Państwo nie istnieje

1.)Nokia
2.)Masa papiernicza, rzeczy gumowe

Gratuluje!

W wątku polskim chodziło o osobę Stefana Widomskiego, który przez pewien czas był wiceprezesem Nokii a w wątku wiślackim o to, że koncern od 1912 produkuje kable

Państwo nie istnieje, bo chodziło o Cesarstwo Rosyjskie - tereny Finlandii były w 1865 pod okupacją Rosyjską. Melodyjka to znane wszystkim Nokia Tune.
Odpowiedz cytując