Ajax napisał(a):

Hmm nie pasuję mi tylko że Państwo nie istnieje
1.)Nokia
2.)Masa papiernicza, rzeczy gumowe
|
Gratuluje!
W wątku polskim chodziło o osobę Stefana Widomskiego, który przez pewien czas był wiceprezesem Nokii a w wątku wiślackim o to, że koncern od 1912 produkuje kable
Państwo nie istnieje, bo chodziło o Cesarstwo Rosyjskie - tereny Finlandii były w 1865 pod okupacją Rosyjską. Melodyjka to znane wszystkim Nokia Tune.