Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56203
Stary 25.05.2012, 16:27
Zieńczuk to człowiek zagadka, miał ostatni sezon względnie dobry, oraz jeden kiedyś genialny, ale miał wiele takich sezonów że to spokojnie on mógłby Iliewowi czyścić buty.

2006-2007 zero bramek, 2008-2009 dwie bramki, 2010-2011 w 14 meczach 1 bramka czyli szału nie było, ostatni sezon znowu dobry to teraz pora raczej na "kichę", bo Zieniu tak właśnie ma.
Odpowiedz cytując