jova napisał(a):

|
Rozmawiamy o wynikach i efektywności, czy o wrażeniach artystycznych? Jeśli o tym pierwszym, to opinia thechrisa jest uzasadniona.
|
Jesli chodzi o wyniki (gole i asysty) to faktycznie Zieńczuk ma w tym roku przewagę. No cóż: taki traf. Raz na 5 lat.
Iliev 2 lata temu w Partizanie strzelił 13 bramek
Iliev jest dużo lepszy technicznie i potrafi stworzyc przewagę taktyczną na boisku poprzez niekonwencjonalne zagrania i zdobywanie terenu.
Zieńczuk nie potrafi sam zdobyć terenu, za to dobrze dośrodkowuje. Jak ma komu.
Teza o czyszczeniu butów jest w tym momencie mocno desperacka