Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56199
Stary 25.05.2012, 15:58
jova napisał(a):Wyświetl post
Rozmawiamy o wynikach i efektywności, czy o wrażeniach artystycznych? Jeśli o tym pierwszym, to opinia thechrisa jest uzasadniona.
Jesli chodzi o wyniki (gole i asysty) to faktycznie Zieńczuk ma w tym roku przewagę. No cóż: taki traf. Raz na 5 lat.
Iliev 2 lata temu w Partizanie strzelił 13 bramek
Iliev jest dużo lepszy technicznie i potrafi stworzyc przewagę taktyczną na boisku poprzez niekonwencjonalne zagrania i zdobywanie terenu.
Zieńczuk nie potrafi sam zdobyć terenu, za to dobrze dośrodkowuje. Jak ma komu.

Teza o czyszczeniu butów jest w tym momencie mocno desperacka
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując