Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
Od: 05.2012
Offline
#
56195
25.05.2012, 15:21
JOSE 841
napisał(a):
ktoś mówił o poniedzialkowym transferze . Kolejny powrót na Reymonta
Zieńczuk,Brożek,Pawełek,Baszczyński...Pa ulista
albo zaciąg z byłych graczy Widzewa ewentualnie z Jagii
To i tak byłoby pół biedy, zawsze mogliby wrócić Hristu Chiacu, Thwaite albo Brasilia.
P.S. Dzisiaj śniło mi się, że Cupiał zwolnił Probierza i nowym trenerem Wisły został Janas, nawet nie wiecie z jaką ulgą się obudziłem.
Revolver
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Revolver
Znajdź inne posty napisane przez Revolver