Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56195
Stary 25.05.2012, 15:21
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
ktoś mówił o poniedzialkowym transferze . Kolejny powrót na ReymontaZieńczuk,Brożek,Pawełek,Baszczyński...Pa ulista albo zaciąg z byłych graczy Widzewa ewentualnie z Jagii
To i tak byłoby pół biedy, zawsze mogliby wrócić Hristu Chiacu, Thwaite albo Brasilia.

P.S. Dzisiaj śniło mi się, że Cupiał zwolnił Probierza i nowym trenerem Wisły został Janas, nawet nie wiecie z jaką ulgą się obudziłem.
Odpowiedz cytując