Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Czachaa
Junior Member
Od: 02.2009
Skąd: Tarnów - Mościce
Offline
#
7264
25.05.2012, 14:32
Coś o Piotrku Brożku :
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html
... " Grali fair, a tak grając, Bóg nie pozwolił im przegrać " ...
... " Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż , że się mylili " ...
Czachaa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Czachaa
Znajdź inne posty napisane przez Czachaa