Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25599
Stary 25.05.2012, 13:45
wislak86

Ostatnio kolega mi polecił nową przeglądarke -Maxthon 3
używam i sprawdzam ją, imho bije ff i reszte na glowe, tylko .......er by sie przydał
no i w tej przeglądarce można wyciąc i zapisać kazde wideo (takie z gazeta.pl też, bo ...sprawdziłem!)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując