|
wislak86
Ostatnio kolega mi polecił nową przeglądarke -Maxthon 3
używam i sprawdzam ją, imho bije ff i reszte na glowe, tylko .......er by sie przydał
no i w tej przeglądarce można wyciąc i zapisać kazde wideo (takie z gazeta.pl też, bo ...sprawdziłem!)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|