Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56191
Stary 25.05.2012, 13:43
thechris napisał(a):Wyświetl post
To tak w ramach dalszego ściągania Polaków, młodych i perspektywicznych
Ale chyba nie wszyscy tu uwierzyli, że takowi będą ściągani do pierwszej jedenastki?
Powód: napisałem drużyny zamiast jedenastki
Ostatnio edytowane przez sandbender : 25.05.2012 o godz. 13:47.
Odpowiedz cytując