Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56188
Stary 25.05.2012, 13:19
Arked napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że nie słychać ostatnio nic o sprzedaży Meliksona. To kwestia kluczowa dla postawy Wisły w przyszłym sezonie. Jeśli Izraelczyk odejdzie to będzie bardzo, bardzo źle, bo to jedyny obok Ilieva pomocnik prezentujący dobrą jakość w ofensywie. Chcę tylko przypomnieć, że po odejściu Szymkowiaka, na dobrego ofensywnego pomocnika/rozgrywającego czekaliśmy 7 lat (!!!). Cóż tak sprawnie i z rozmachem działa klub właściciela z ambicjami sięgającymi Ligi Mistrzów, który nie przebacza trenerom najmniejszej porażki.
To, że nic nie słychać o sprzedaży Meliksona wcale nie musi oznaczać, że tematu nie ma. Wręcz przeciwnie, może Dahan w końcu się zamknął bo znalazł się poważny kupiec. Sytuacja Maora może zacząć przypominać niedługo casus Amiki i Stilica - sprzedawali go pięć rund i w końcu odszedł za darmo. Chciałbym wiedzieć, co sam Melikson ma na ten temat do powiedzenia.
Odpowiedz cytując